דף הבית » נציגות פורטוגליס בליסבון

שלוחת פורטוגליס בפורטוגל

השלוחה האופרטיבית שלנו בפורטוגל – פורטוגליס סניף ליסבון

 

פורטוגליס הינה החברה והגוף היחידים בישראל המטפלים בבקשות לאזרחות פורטוגלית, אשר יכולה להתהדר בשלוחה עצמאית שלה הפועלת בפורטוגל והמטפלת בתהליכי ההתאזרחות של לקוחותיה. אין ספק כי היכולת של פורטוגליס לתת ללקוחותיה מטריית שירותים מלאה וכוללת, מבחינה אותה באופן מובהק מגופים אחרים הנסמכים על שיתופי פעולה מקומיים בפורטוגל (עם חברות ועורכי דין) ואינם מחזיק פעילות אמיתית בפורטוגל, הן אופרטיבית והן משפטית.

השלוחה האופרטיבית שלנו בפורטוגל – פורטוגליס סניף ליסבון

כבר עם הקמתה של פורטוגליס היה ברור לנו כי אנו זקוקים לבסיס אופרטיבי אמיתי בפורטוגל עצמה אשר יוכל לטפל באופן אקטיבי, בלעדי וייעודי בקידום הבקשות של אלפי לקוחותינו. כל זאת כמובן בנוסף לנציגות משפטית רשמית שלנו בפורטוגל ע"י עורכי דין מקומיים המתמחים בטיפול בתהליכי ההתאזרחות בפורטוגל.

מהר מאד ולאור התגברות היקף הפעילות של פורטוגליס ומספר הבקשות המוגשות, עלה הצורך המהותי להקים סניף אופרטיבי עצמאי עם צוות ייעודי המטפל באלפי לקוחותינו, מספר הגדל משמעותית מדי חודש בחודשי.

לפיכך כבר בשנת 2018 הוקמה השלוחה העצמאית של פורטוגליס בפורטוגל עם צוות עובדים מקומי מיומן בעל נסיון ייעודי בטיפול בבקשות התאזרחות בפורטוגל בכלל ובקשות להתאזרחות במסגרת החוק בנושא מגורשי ספרד בפרט. כמו כן, לנציגות קשרי עבודה ומיומנות בטיפול מול הקהילות היהודיות בפורטוגל בנושא בקשות להכרה בצאצאות למגורשי ספרד ופורטוגל.

כיום השלוחה שלנו ממוקמת בליסבון וכוללת צוות תפעולי ומשפטי של כעשרה עורכי דין ומנהלים מקצועיים אשר כולם פועלים כמנגנון משומן היטב לבחינה, אשרור, הגשה, מעקב וטיפול שוטף מול הרשויות בפורטוגל.

נציגת פורטוגליס בליסבון
משרד פורטוגליס בליסבון
צוות פורטוגליס בליסבון

השלוחה המשפטית של פורטוגליס בפורטוגל
ד"ר מיגל אודינלי – Dr. Miguel Udinely  

במסגרת שיתוף הפעולה עם חברת Portugalica נוצר הקשר עם משרד עורכי דין מקומי מוביל בליסבון אשר בראשו עומד ד"ר מיגל אודינלי,
המתמחה באופן ייעודי בהליכי התאזרחות בפורטוגל ואשר רכש נסיון רב בטיפול בהליכי ההתאזרחות בהתאם לחוק מגורשי ספרד ופורטוגל.
משרדו של ד"ר אודינלי ומשרדי חברת פורטוגליקה ממוקמים באותו מתחם בפורטוגל, מה שמאפשר טיפול ושירות אישי ללקוחות פורטוגליס. 
משרדו גם משמש כשלוחה המשפטית של פורטוגליס בפורטוגל ומטפל באופן בלעדי בלקוחותיה בנושא ההתאזרחות בפורטוגל.
לד"ר אודינלי קשרים ונסיון רב בעבודה מול הקונסרבטוריה בפורטוגל (שלוחת משרד המשפטים הפורטוגלי), האמונה על הליך בחינת הבקשות בפורטוגל והוא נהנה מאמון רב ומשיתוף הפעולה עימם לטובת אלפי לקוחותינו.