דף הבית » מי אנחנו

החזון של פורטוגליס

 

פורטוגליס חותרת לשמור ולמצב את מקומה כחברה המקצועית, המובילה והגדולה בתחום האזרחות הפורטוגלית לצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל.
פורטוגליס תקפיד להציע לשביעות רצון לקוחותיה שירות אישי כולל, יעיל, אדיב, אנושי ומהיר

 

הסיפור שלנו

פורטוגליס הוקמה ע"י שלושה מנהלים שהגיעו מתחומים שונים ויחד יצרו ארגון בעל אופי ייחודי ומיוחד בתחומו.

בשנת 2015 נכנס לתוקפו התיקון לחוק האזרחות. בסמוך לכך הוקמה חברת פורטוגליס על ידי עו"ד יוסי יצחק, יהונתן קפלן ואסף מולכו, שלושה מנהלים אשר שימשו בעברם בתפקידים בכירים בזירה העסקית בישראל והביאו עמם לתחום, שהיה עד אותה עת, עיסוקם המשלים של עורכי דין וגופים קטנים, תפיסה ניהולית ועסקית מתקדמת ומתודולוגיות עבודה בניהול וייעול תהליכים מורכבים.  תוך זמן קצר הפכה פורטוגליס לאוטוריטה בתחומה ולחברה הגדולה, המקצועית והמובילה בתחום עם אלפי לקוחות 

בסוף שנת 2015 ותחילת שנת 2016, עם חקיקת החוק הפורטוגלי בנושא צאצאי מגורשי ספרד, גוייס יהונתן קפלן, אשר חי בעצמו מספר שנים בפורטוגל ואף דובר פורטוגזית שוטפת, על ידי שגרירות פורטוגל בישראל לתפקיד אשר כלל, בין היתר, אחריות על תחום ההתאזרחות בפורטוגל ובפרט יישום התיקון לחוק המדובר. במסגרת זו, נחשף להתנהלות לא מקצועית ולבעיות רבות בהתנהלות עורכי הדין והגופים שעסקו עד אותה עת בתחום, שנוספו לבירוקרטיה הרבה הכרוכה בתהליך הנ"ל. במסגרת זו רכש נסיון וידע רב בטיפול בבקשות האזרחות ע"פ החוק ובתהליך הבירוקרטי הכרוך בו והפך לאוטוריטה בתחום. בתחילת 2016 לאחר שסיים בהצלחה תהליך התאזרחות מלא עבורו (כבן למשפחת לסרי ממרוקו מצד אימו) ועבור בן דודו אדריכל אסף מולכו זיהו השניים את הצורך בהקמת חברה מקצועית ואמינה, שתייעל ותספק את כל מכלול השירותים הכרוכים בהליך במינימום מאמץ מצד הלקוח. מנגד הבינו את גודל ההזדמנות הייחודית הטמונה בחוק החדש עבור מליוני יהודים וישראלים לקבלת אזרחות פורטוגלית שהיא אזרחות אירופאית.

לפיכך, חברו יהונתן ואסף לעו"ד יוסי יצחק, אשר בעברו שימש בתפקידים בכירים בזירה העסקית בישראל (אלרון אלקטרוניקה, אסם-נסטלה וכיוב) לשם הקמת גוף ייעודי ומקצועי עם זרוע אופרטיבית בפורטוגל, אשר יידע לתת מענה כולל ולהיות כתובת לישראלים רבים אשר מעוניינים לממש את זכאותם בעקבות התיקון לחוק.

"הבנו שבזירה אין בנמצא גוף רציני, המספק פתרון כולל, שלא רק מלווה את הלקוחות בתהליך אלא ממש עושה אותו עבורם ובמקומם הלכה למעשה. להבדיל מעו"ד וגופים אחרים העוסקים בתחומים רבים ומגוונים, ובין היתר ו'על הדרך' מטפלים גם בתהליכי ההתאזרחות השונים, פורטוגליס, הוקמה על מנת להתמקד בתהליך האזרחות הפורטוגלית ולעסוק בו ובו בלבד. "

"בעינינו- מיקוד שווה ניסיון וניסיון שווה הצלחה".

איך הפכנו לחברה הגדולה, המובילה והמקצועית בתחום?

הצלחה הגדולה של “פורטוגליס” נובעת משילוב של מספר גורמים:  

  • מתן שירות איכותי לאורך כל הדרך
  • מומחיות אמיתית
  • ניסיון ומקצועיות ללא פשרות בתחום
  • הקמה וניהול נציגות מקומית אופרטיבית ומשפטית בפורטוגל
  • הערכה המקצועית של הקהילה היהודית בפורטוגל לפעילות “פורטוגליס”
  • פריסה סניפית ארצית לנוחות קהל לקוחותינו
  • חוסן כלכלי

מהרגע הראשון היה לנו ברור שלישראלים שמבקשים את הדרכון חשוב לפנות לגוף מוסמך ומקצועי שיכול לספק שירות טוב ולהעניק ללקוח שקט נפשי בידיעה שיש לו על מי לסמוך. שני הדברים הראשונים שעשינו לאחר שהחלטנו על המיקוד של פורטוגליס היו להקים מערך שירות לקוחות מתקדם שייתן את המענה המהיר והטוב ביותר ללקוחות שלנו ולפתח מומחיות בעבודה מול הרשויות והגורמים בפורטוגל שתאפשר לנו להגיש עבור לקוחותינו את הבקשות בדרך היעילה ביותר.

היותה של פורטוגליס חברה גדולה ויציבה בפריסה ארצית עם מערך שירות לקוחות ייעודי שכל כולו ממוקד בתחום אחד והמונה יותר מ- 20 אנשי שירות מקצועיים בישראל ו- 10 בפורטוגל, יחד עם הקשרים והניסיון שלנו, מאפשרים לנו לתת ללקוח שירות איכותי וראש שקט לאורך התהליך. 
לשמחתנו התוצאות לא איחרו להגיע:
פורטוגליס, כחברה הגדולה והמובילה בתחום טיפלה במספר הגדול ביותר של בקשות, סיימה בהצלחה מאות הליכי אזרוח כאשר בכל חודש מצטרפות אלפי בקשות נוספות".

והכי חשוב – הנשמה!

פורטוגליס, כך אנו בטוחים, אינה כשאר הארגונים.

למרות שאנו מונים כבר עשרות רבות של עובדים בישראל ובפורטוגל, עדיין אנו רואים עצמנו כמשפחה גדולה המצרפת אליה מדי חודש מאות ואלפי בני משפחה חדשים.

עבורנו – עובדים ומנהלים – פורטוגליס אינה רק מקום עבודה אלא בית אמיתי המבוסס על ערבות הדדית, אמון ובטחון. אנו מאמינם כי סביבת עבודה חמה, חיובית ואנושית היא זו אשר תאפשר לנו לתת לציבור הלקוחות שלנו את השירות הטוב לו הם ראויים, תוך מידת השירותיות הגבוהה ביותר, אנושיות ורגישות.

אנו גאים בתרבות ובלכידות הארגונית המאפשרת לנו לפעול כגוף אחד וכמנגנון משומן ויעיל לטובת השגת יעדינו ומתן שירות מיטבי לאלפי לקוחותינו.

כי באמת – יש פורטוגליס, ויש…. כל השאר!