איך מוציאים דרכון פורטוגלי?

לאחר שבקשת האזרחות שלכם אושרה וקיבלתם את תעודת הלידה הפורטוגלית חשוב להנפיק גם מספר ניפ NIF גם תעודת זהות וגם דרכון פורטוגלי.

כמובן שאת כל אלו ניתן להוציא דרך שגרירות פורטוגל בישראל אך התורים אורכים חודשים ארוכים וזמני התגובה איטיים במיוחד.

בדיוק בגלל זה הקמנו את מערך השירות הייחודי שלנו בקבוצת יורופה:

חברת יורופה מציעה לדאוג לכם לכל הסידורים, לקבוע עבורכם את כל התורים ובעזרת הצוות המסור שלנו בפורטוגל נלווה אתכם יד ביד להשלמת התהליך תוך 3-5 ימים בלבד!
כך ישאר לכם את כל הזמן להנות ולטייל.

מחיר בלעדי ללקוחות פורטוגליס!

 

אז למה בעצם קבוצת יורופה?

יורופה VIP תבצע עבורך את שירות הנפקת תעודת זהות והדרכון בתהליך מקוצר ללא זמני המתנה.
בנוסף חברת יורופה מאפשרת לך לקבל מידע וליווי במגוון רחב של תחומים ואפשרויות בפורטוגל כגון: השקעות נדל"ן, רישום נישואים אזרחיים, פתיחת חשבון בנק ועוד.

פורטוגל – מזמן כבר לא רק כדורגל

ענף התיירות בפורטוגל מהווה את מנוע הצמיחה העיקרי של המדינה שנהנית גם מתדמית של אחת המדינות הבטוחות והידידותיות באירופה ובפרט ובעולם בכלל. התיירות הישראלית לפורטוגל לפי אתר STATISTA , כ-27.9 מיליון תיירים ביקרו בפורטוגל במהלך 2019, כשליש מהם בפורטו. הנתון מרשים במיוחד על רקע מספר התיירים שביקרו בפורטוגל ב-2011, שעמד על 14.9 מיליון בלבד, גידול של כ-90%.

גם התיירות הישראלית לפורטוגל גדלה משמעותית בשנים האחרונות, בין היתר בגלל זכאותם של ישראלים רבים להוציא דרכון פורטוגלי. הישראלים מתלהבים לגלות את הנופים הירוקים, האווירה הנעימה, היין האיכותי והסעודות הנפלאות שמציעה המדינה המערבית ביותר באירופה.
רוב המבקרים מתמקדים בערים הגדולות פורטו וליסבון, המציעות מרכזים עתיקים שוקקי חיים, רחובות הומי מסעדות ובתי קפה וגם בילוי לילי; אך פורטוגל כולה שזורה מקומות שלא כדאי לפספס – ממבצרים עתיקים ועד שמורות טבע מרשימות> לעשרת המקומות שאסור לפספס בפורטוגל.

לכן אין ספק שהאטרקטיביות של פורטוגל מהווה שיקול מכריע בדרך בה תבחרו להנפיק את הדרכון והת.ז. למידע נוסף השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.